SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
613 480 €
(3 652 € / m²)
Satış
Atipik
2+
168 m²
ALAMEDA CASA BRANCA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz168 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

No Jardim América, na Alameda Casa Branca próxima à Barão de Capanema e Rua Oscar Freire, este apartamento está em uma das regiões mais desejadas dos ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ALAMEDA CASA BRANCA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar