SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
597 946 €
(2 990 € / m²)
Satış
Atipik
2+
200 m²
RUA HUNGRIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este excelente apartamento de 5 quartos, sendo 1 suíte, localizado no bairro nobre do Jardim Europa, em São Paulo. Construído em 1977, es...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA HUNGRIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar