SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
593 827 €
(3 666 € / m²)
Satış
Atipik
2+
162 m²
Rua Antônio de Oliveira, São Paulo

yatak odasıatypical
düz162 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este impressionante apartamento de 3 suítes está localizado no exclusivo bairro de Chácara Santo Antônio, na região Sul de São Paulo. Construído em 20...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Antônio de Oliveira, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar