SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
581 011 €
(3 899 € / m²)
Satış
Atipik
2+
149 m²
Rua Diogo Jácome, São Paulo

yatak odasıatypical
düz149 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento em São Paulo, localizado na nobre região da Vila Nova Conceição, oferece uma oportunidade única para aqueles que buscam um espaço ele...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Diogo Jácome, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar