Teklifler listesi
19
19
19
563 768 €
(2 819 € / m²)
Satış
Atipik
2+
200 m²
RUA EMBUACU, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
200 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Amplo e Iluminado Apartamento Garden no Condomínio Reference - Chácara Klabin, São Paulo
Descubra um apartamento Garden exclusivo no Condomínio Refer...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Ahşap zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA EMBUACU, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2