SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
562 913 €
(5 212 € / m²)
Satış
Atipik
1
108 m²
RUA CLODOMIRO AMAZONAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Vila Nova Conceição, na cidade de São Paulo.

Este encantador apartamento de 108 metros quadrados oferece uma oportunida...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA CLODOMIRO AMAZONAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar