SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
448 417 €
(4 312 € / m²)
Satış
Atipik
2+
104 m²
Avenida Açocê, São Paulo

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condomínio Window Moema localizado em Moema - 104m² Duplex com 2 dormitórios - 2 suítes - 2 vagas Detalhes da unidade Duplex a Venda com 104 m² 2 suít...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Açocê, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar