SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
444 298 €
(2 167 € / m²)
Satış
Atipik
2+
205 m²
Avenida Santo Amaro, São Paulo

yatak odasıatypical
düz205 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Amplo Próximo à Berrini 205m², 4 Dormitórios e Vista Privilegiada

Excelente apartamento para quem busca espaço, conforto e localização e...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Santo Amaro, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar