SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
367 398 €
(2 240 € / m²)
Satış
Atipik
2+
164 m²
Rua Itajará, São Paulo

yatak odasıatypical
düz164 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condominio Grand Panamby na Vila Andrade, Apartamento de 164m² com 4 dormtiórios, 2 suítes, 3 vagas. Condominio Grand Panamby na Vila Andrade, Apartam...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Itajará, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar