SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
365 535 €
(2 202 € / m²)
Satış
Atipik
2+
166 m²
ALAMEDA ITU, São Paulo

yatak odasıatypical
düz166 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

De: R$ 2.190.000,00 por R$ 2.140.000,00 (redução de 50k)
Condomínio: R$ 2.800,00 - IPTU: R$ 12.632,00 (ANUAL)

Localização: Alameda Itu, 402 - Jardi...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanıDoğal ışıkYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

ALAMEDA ITU, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar