SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
317 976 €
(2 193 € / m²)
Satış
Atipik
2+
145 m²
RUA SELMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz145 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o futuro da moradia com nosso projeto inovador que une o luxo de uma casa com a praticidade de um condomínio. Nosso empreendimento é totalmen...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA SELMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar