Teklifler listesi
25
25
25
298 888 €
(1 738 € / m²)
Satış
Atipik
2+
172 m²
Rua Gil Eanes, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
172 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento para venda em Campo Belo com 3 quartos, sendo 1 suíte, 172m²
Sobre o imóvel
Apartamento amplo e bem distribuído, com 174 m² de área priva...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ahşap zemin
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Gil Eanes, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.