SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
271 545 €
(3 771 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
RUA SUSANO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Giardino ou Studio Garden com 72m² e 2 vagas de garagem no Jardim Paulista

Studio com quintal e duas vagas de garagem? Sim! Aqui, o conce...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA SUSANO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar