SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
261 292 €
(2 442 € / m²)
Satış
Atipik
2+
107 m²
Rua General Camisão, São Paulo

yatak odasıatypical
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda na Rua General Camisão, no bairro Vila da Saúde, em São Paulo. Com 107 metros bem distribuídos, o imóvel conta com 3 dormitórios, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua General Camisão, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar