SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
256 319 €
(1 972 € / m²)
Satış
Atipik
2+
130 m²
AVENIDA JUREMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condomínio Edifício Monza no Planalto Paulista - SP, Apartamento de 130m² com 3 dormitórios, 1 suíte Condomínio Edifício Monza no Planalto Paulista - ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

AVENIDA JUREMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar