SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
244 527 €
(2 183 € / m²)
Satış
Atipik
2+
112 m²
Rua Rubens, São Paulo

yatak odasıatypical
düz112 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento sofisticado no Condomínio Meridian, com 3 suítes amplas, 3 banheiros, 2 vagas de garagem, sala espaçosa integrada, cozinha funcional, vara...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Rubens, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar