SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
239 076 €
(3 919 € / m²)
Satış
Atipik
1
61 m²
RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo

yatak odasıatypical
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento a venda em Itaim Bibi, São Paulo - SP
AP11373

Diferenciais: academia completa e moderna; lavanderia industrial no térreo; sauna sala...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekliDoğal ışıkKaranlık iç mekanBitkilerModern tarzRustik tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA BENEDITO LAPIN, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imóveis Panamby

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar