SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
237 367 €
(2 525 € / m²)
Satış
Atipik
2+
94 m²
RUA CACILDA BECKER, São Paulo

yatak odasıatypical
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condominio Brook no Brooklin, Apartamento de 94m² com 3 suítes, 2 vagas. Apartamento de 94m² com 3 suítes, sala, cozinha, área de serviço, 3 banheiros...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA CACILDA BECKER, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar