SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
187 809 €
(2 041 € / m²)
Satış
Atipik
2+
92 m²
RUA CUIABA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz92 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento dos sonhos com varanda gourmet

Viva com conforto e praticidade neste lindo apartamento:

Sala ampla para 2 ambientes

3 dormitórios, sen...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA CUIABA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar