SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
186 954 €
(2 460 € / m²)
Satış
Atipik
2+
76 m²
Rua Coronel Diogo, São Paulo

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Living Wellness Aclimação - Apartamento com 76m² com 2 Dormitórios, 2 Suítes, 1 Vaga em Vila Mariana - São Paulo O Condomínio Living Wellness Aclima...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Coronel Diogo, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar