SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
164 680 €
(2 839 € / m²)
Satış
Atipik
2+
58 m²
Rua Herculano de Freitas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra a Essência do Trendy Living no VOGA PAULISTA! São apartamentos de 1 2 e 3 dormitórios com terraço gourmet. No coração pulsante de São Paulo o...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Herculano de Freitas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar