SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
162 175 €
(1 622 € / m²)
Satış
Atipik
2+
100 m²
Rua Lisboa, São Paulo

yatak odasıatypical
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado na Rua Lisboa, 1208, entre os charmosos bairros de Pinheiros e Vila Madalena, este apartamento de 100 metros quadrados é a combinação perfe...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Lisboa, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar