SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 240 €
(956 € / m²)
Satış
Atipik
2+
152 m²
Rua Santo Antônio, São Paulo

yatak odasıatypical
düz152 m²
banyolar2+

Apartamento dispõe de:
152m² de área útil
3 Dormitórios
2 Banheiros
0 Vagas de garagem

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Santo Antônio, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar