SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 069 €
(1 748 € / m²)
Satış
Atipik
2+
83 m²
Coronel Melo Oliveira, São Paulo

yatak odasıatypical
düz83 m²
banyolar2+

Apartamento dispõe :
83 m² de área util
3 dormitórios 1 Suíte
2 banheiros
1 vaga de garagem

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Coronel Melo Oliveira, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar