SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
136 542 €
(3 901 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
RUA MONTE APRAZIVEL, São Paulo

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento reformado e mobiliado ,de 35m²
decorado por arquiteto.
A suíte com closet e ar condicionado, cozinha americana planejada, sala de estar ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişYeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanı

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA MONTE APRAZIVEL, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar