SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
133 124 €
(676 € / m²)
Satış
Atipik
2+
197 m²
RUA ITAMIRA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz197 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda na Vila Andrade, Alto Padrão , 197 m² Varanda com Piscina 3 Vagas

Se você procura um apartamento espaçoso, elegante e exclusi...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA ITAMIRA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar