SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
131 415 €
(2 920 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
Rua Luís Correia de Melo, São Paulo

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lindo estúdio, na Chácara Santo Antônio, 49m², decorado, 1 vaga, lazer completo.
Mobiliado e decorado com muito bom gosto.
Imóvel moderno com opções ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıGüvenlikModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Luís Correia de Melo, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar