SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
128 151 €
(3 286 € / m²)
Satış
Atipik
1
39 m²
AVENIDA DAS CARINAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento padrão de 1 quarto, localizado no bairro da Indianópolis, em São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um imóvel moderno e...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

AVENIDA DAS CARINAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar