SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
121 161 €
(3 188 € / m²)
Satış
Atipik
1
38 m²
Avenida Pompeia, São Paulo

yatak odasıatypical
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento garden de 38,45 m², totalmente mobiliado e com ar-condicionado, pronto para uso ou geração de renda desde o primeiro dia.

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida Pompeia, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar