SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
118 598 €
(2 824 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
RUA CORREIA DE LEMOS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charmoso studio à venda na Vila Mariana com 42m².

O imóvel será vendido com porteira fechada, decorado, mobiliado e equipado, pronto para morar.

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA CORREIA DE LEMOS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar