SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
117 897 €
(2 224 € / m²)
Satış
Atipik
2+
53 m²
Rua Juá, São Paulo

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento na Rua Juá combina praticidade, conforto e uma localização privilegiada perto da Praça da Árvore. Com 53m² bem distribuídos, oferece ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Juá, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar