SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
114 326 €
(2 157 € / m²)
Satış
Atipik
1
53 m²
RUA MACHADO DE ASSIS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra este aconchegante apartamento disponível para venda com ótimo preço na querida Vila Mariana São Paulo. Construído em 2001 este imóvel residen...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA MACHADO DE ASSIS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar