SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
99 544 €
(922 € / m²)
Satış
Atipik
2+
108 m²
RUA BATISTA DO CARMO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento a Venda no Cambuci - Senda da Seguintes Forma de Distribuição de Ambientes -
Com Três Dormitórios Amplos- Sala Ampla para Dois A...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA BATISTA DO CARMO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar