SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
83 719 €
(1 231 € / m²)
Satış
Atipik
1
68 m²
RUA SIMONE MARTINI, São Paulo

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento a Venda no Jardim Santa Maria- Com Três Dormitórios- Sala com dois Ambientes com varada com Boa Vista livre-Cozinha Boa Com Armá...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriAhşap zeminKaldırım

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA SIMONE MARTINI, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar