SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
76 730 €
(2 842 € / m²)
Satış
Atipik
1
27 m²
Rua Marcial, São Paulo

yatak odasıatypical
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

STUDIO MODERNO MOBILIADO PARA VENDA 1 DORMITÓRIO NA MOOCA

IMÓVEL MOBILIADAO COM RENDA (ALUGADO) EXCELENTE PRA INVESTIDOR.

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Marcial, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar