Teklifler listesi
28
28
28
71 757 €
(1 435 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
RUA CIPRIANO BARATA, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
50 m²
banyolar
Çevir İngilizce
APARTAMENTO de 2 dormitórios no IPIRANGA com 50m² e 1 vaga de garagem
Sacada com vista livre e terreno plano, em uma das localizações de fácil a...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA CIPRIANO BARATA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.