SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
71 586 €
(2 651 € / m²)
Satış
Atipik
1
27 m²
Avenida Santo Amaro, São Paulo

yatak odasıatypical
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos um encantador studio residencial no condomínio Estilo, ideal para quem busca conforto e modernidade. Com 27 m² de área útil, o imóvel é p...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenida Santo Amaro, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar