SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
70 902 €
(2 532 € / m²)
Satış
Atipik
1
28 m²
Rua Engenheiro Bianor, São Paulo

yatak odasıatypical
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Studio NR à venda - 28 m2 - na Rua Engenheiro Bianor, 148, ap. 1606, no Butantã, São Paulo - Capital

Studio novo e moderno, em fase de acabamento (co...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Engenheiro Bianor, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar