SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
62 888 €
(2 419 € / m²)
Satış
Atipik
1
26 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz26 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condomínio Do It Vila Olímpia, Studio Residencial de 26m² com 1 dormtiório, sem vaga. Condomínio Do It Vila Olímpia, Studio Residencial de 26m² com 1 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA ALVORADA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar