SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
62 888 €
(1 233 € / m²)
Satış
Atipik
1
51 m²
RUA DAS COBEIAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento, localizado entre aas estações Tamanduateí e Vila Prudente do Metrô Linha Verde!
Vista livre!
2 dormitórios, sala 2 ambientes in...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA DAS COBEIAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar