Teklifler listesi
19
19
19
61 350 €
(1 658 € / m²)
Satış
Atipik
1
37 m²
RUA ANTONIO DO CAMPO, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
37 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Em Lançamento- Entrega em Julho de 2028.
R$ 360.000,00 o SPIN ZONA SUL será construído em um terreno de 5.042m², duas torres, 05 elevadores por torr...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA ANTONIO DO CAMPO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.