SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
61 503 €
(976 € / m²)
Satış
Atipik
2+
63 m²
Praça Antônio Prado, São Paulo

yatak odasıatypical
düz63 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO 2 DORMITÓRIOS À VENDA OCIAN | PRAIA GRANDE/SP

Excelente localização no bairro Ocian, em Praia Grande, com fácil acesso às Avenidas Kenne...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Praça Antônio Prado, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Agência Da Praia Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar