SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
45 286 €
(462 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento Duplex na Cidade Líder- com Dois Dormitórios sendo Duas Suite Boa- Sala Ampla para Dois Ambientes - Cozinha com Área de Serviços...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar