SUPA24
44 414 €
(1 234 € / m²)
Satış
Atipik
1
36 m²
RUA IGARATA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A 300 mts do Metrô Vila Prudente Linha Verde

Apartamentos 2 dormitórios muito bem localizados e com excelente acabamento!

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA IGARATA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar