SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
44 414 €
(808 € / m²)
Satış
Atipik
1
55 m²
RUA DA GRACA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento a Venda No Bom Retiro- Sendo da Seguinte Forma de Distribuição Um Dormitório Amplo - Sala Ampla para Dois Ambientes - Cozinha Co...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA DA GRACA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar