SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
32 494 €
(1 300 € / m²)
Satış
Atipik
1
25 m²
AVENIDA MONTEMAGNO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fotos do apartamento decorado, o apartamento não será entregue mobiliado!***

Unidades a partir de R$ 190.000,00

Prédio com elevador!
Localizado a 1k...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

AVENIDA MONTEMAGNO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar