SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
29 034 €
(605 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
Rua Chico Feitosa, São Paulo

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Apartamento a Venda no Jardim Nelia IV - ZL - Sendo da Seguintes Forma de Distribuição de Ambientes- Com Dois Dormitórios - Sala Ampla Para...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Chico Feitosa, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar