SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
906 161 €
(5 034 € / m²)
Satış
Atipik
2+
180 m²
Rua Haddock Lobo, São Paulo

yatak odasıatypical
düz180 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento para venda e aluguel em uma Localização privilegiada no Condomínio da década de 70, de estilo modernista e que leva o nome de uma bela av...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Haddock Lobo, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

EXP BRASIL CONSULTORIA IMOBILIARIA LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar