SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
939 727 €
(2 805 € / m²)
Satış
Atipik
2+
335 m²
Rua Eleonora Cintra, São Paulo

yatak odasıatypical
düz335 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

apto altíssimo padrão- jd. Anália franco- 355 m² privativos- terraço gourmet integrado a sala com 03 ambientes- escritório -lavabo -04 suítes sendo 01...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriGüvenlikKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmişEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Eleonora Cintra, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar