SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
871 525 €
(2 641 € / m²)
Satış
Atipik
2+
330 m²
Rua Apucarana, São Paulo

yatak odasıatypical
düz330 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Locação ou venda de 9 salas comerciais conjugadas, totalizando 330 metros no condomínio POZELLI OFFICE TOWER
Rua Apucarana

9 salas
9 banheiros

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Apucarana, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar